Płytki dywanowe

W CS Synergy specjalizujemy się w produkcji i dostarczaniu profesjonalnych systemów podłogowych, głównie płytek dywanowych Od wielu lat szukamy najlepszych i najbardziej innowacyjnych surowców, linii produkcyjnych oraz produktów w segmencie wykończenia podłóg tekstylnych. Wsparcie merytoryczne którego udzielamy dla architektów, inwestorów i generalnych wykonawców rozpoczyna się już na etapie wizji i trwa do okresu, kiedy rozwiązania podłogowe przechodzą z fazy budowlanej w okres normalnego użytkowania.
Belgijski producent wykładzin dywanowych, dywanów i sztucznej trawy. Historia firmy sięga 1970 roku, kiedy to trzy fabryki z wieloletnim doświadczeniem w tekstyliach połączyły się w jedną. Lano specjalizuje się maszynowym tkaniu (Axminster i Wilton) dywanów i wykładzin głównie dla rynku komercyjnego. Marka Lano znana jest z wysokiej jakości wykonanych produktów oraz wyrafinowanego wzornictwa. Produkty Lano łączą w sobie komfort użytkowania i najwyższą wytrzymałość materiału, są przeznaczone tam gdzie wykładzina narażona jest na ekstremalnie duże natężenie ruchu.

Lano i ochrona środowiska
Jednym z głównych celów firmy Lano jest dbanie o środowisko naturalne i minimalizowanie negatywnych skutków produkcji wykładzin. Cały proces produkcyjny zgodny jest z filozofią środowiska - pozyskiwanie surowców, oszczędzanie energii, recykling odpadów, a także inicjowanie najlepszych praktyk w całym łańcuchu produkcyjnym. Ponadto same produkty Lano posiadają najwyższą jakość i długowieczność, dzięki czemu nie wymagają częstej wymiany.

Sugerowane miejsca przeznaczenia:
Hotele
Biura
Szkoły i przedszkola
Butiki
Mieszkania i apartamenty
Nasze wykładziny standartowo produkujemy w rozmiarze 50x50 cm, jak i dostępne są w siedmiu innych rozmiarach: 50x100 cm, 100x100 cm, 25x100 cm, 60x60 cm, 45,72x45,72 cm, 91,44x91,44 cm, 45,72x91,44 cm.
Mnogość rozmiarów jest przede wszystkim wykorzystywana przez twórczych projektantów przy tworzeniu wyjątkowych, unikalnych projektów - przy akcentowaniu wzoru, koloru, cech szczególnych lub podkreśleniu specjalnego charakteru pomieszczenia.

Dowiedz się więcej

40-599 Katowice, Żeliwna 26e
tel./fax: (032) 20-50-800; (032) 20-50-999